Toimihenkilöt ja yhteystiedot

2023

Hallituksen jäsenet   Sähköposti Puhelin
Puheenjohtaja Hannu Backman hannu.backman(a)phnet.fi 044 332 0232
Sihteeri Päivi Virtanen paivivirtanen12(a)gmail.com 050 387 9664
Rahastonhoitaja Helena Kämäräinen helena.kamarainen99(a)gmail.com 040 032 5290
Varapuheenjohtaja Mika Rantakari mika.rantakari(a)gmail.com 045 670 5557
Jäsen Terhi Koivisto terhi.k.koivisto(a)gmail.com 040 093 9690
Jäsen Tiina Airanne airannetiina(at)gmail.com 045 114 0401
Jäsen Sonja Launonen sonja.launonen(a)phnet.fi 050 359 6398
Jäsen Siskoliisa Keskiväli titi.keskivali(a)elisanet.fi 050 338 4391
Jäsen Helena Kämäräinen helena.kamarainen99(a)gmail.com 040 032 5290
Jäsen Jorma Kampman jorma.kampman(a)luukku.com 044 270 0105
Jäsen Timo Riikonen timo.riikonen1(a)gmail.com 040 049 8618
Varajäsen Jorma Pöyry jorma.poyry(at)phnet.fi 040 015 1776
Varajäsen Tiina Riikonen tiina.riikonen(a)iki.fi 050 560 1770
 

Vastuualue

 

 Yhteyshenkilöt

 

Sähköposti

 

Puhelin

Jäsenlehti Kiisa Reino Koho kohoreino(a)gmail.com 040 015 5238
Jäsenasiat Reino Koho kohoreino(a)gmail.com 040 015 5238
Nettisivujen päivitys Sonja Launonen sonja.launonen(a)phnet.fi 050 359 6398
Myllykiepin vuokraus Hannu Backman hannu.backman(a)phnet.fi 044 332 0232
Rautakankareen vuokraus Matti Sinervä matti.sinerva(a)gmail.com 044  012 1047
Tiiristuvan toiminta ja Lapin matkat Terhi Koivisto terhi.k.koivisto(a)gmail.com 040 093 9690
Maastopyöräily Tiina Riikonen

Sonja Launonen

tiina.riikonen(a)iki.fi

sonja.launonen(a)phnet.fi

050 560 1770

050 359 6398

Polkujuoksu Helena Kämäräinen helena.kamarainen99(a)gmail.com 040 032 5290
Retkeily Sonja, Tiina, Hanna K ^ ^
Geokätköily Anni Viljanen   anni.viljanen(a)outlook.com 040 554 1561
Jumpparyhmä Päivi Virtanen paivivirtanen12(a)gmail.com 050 387 9664
Lapsitoiminta Titi Keskiväli titi.keskivali(a)elisanet.fi
Ohjaajat Maastopyöräily
Ohjaajat Polkujuoksu
Facebook Tiirismaan Latu
Instagram Tiirismaan Latu
Instagram Maastopyöräily
Instagram Polkujuoksu